Šveicarijos kompanijos PMS AG sukurta ELCOVISION 10, pirmą kartą pristatyta 1986 m. kaip pirmoji pasaulyje asmeniniams kompiuteriams skirta 3D fotogrametrijos sistema.

ELCOVISION 10 - Lyderiaujanti 3D fotogrametrijos programinė įranga pilnai automatizuotai 3D objektų rekonstrukcijai iš nuotraukų.

Iš įprastų fotoaparato ar drono vaizdų visiškai automatiškai generuokite didelio tikslumo ir labai detalius 3D modelius ir taškų debesis beveik lazerinio nuskaitymo kokybe.

<
>

Fotogrametrija – tai mokslas ir technologija, skirta gauti patikimą informaciją apie fizinius objektus ir aplinką įrašant, matuojant ir interpretuojant fotografinius vaizdus ir elektromagnetinio spinduliavimo vaizdų bei kitų reiškinių modelius. (wiki)

Visiškai automatinis labai detalių, beveik visiškai pašalinių artifaktų neturinčių taškų debesų generavimas iš vaizdų

ELCOVISION 10 naudoja naują algoritmą, kuris leidžia apskaičiuoti 3D tašką iš kiekvieno vaizdo pikselio. Kiekvienas 3D taškas yra vadinamojo pjovimo į priekį rezultatas, todėl ELCOVISION 10 labai gerai valdo šį procesą ir gali generuoti taškų debesis beveik lazerio skenavimo kokybe. Programinė įranga gali rekonstruoti netgi fasadus iš aeronuotraukų, darytų beveik vertikaliai žemyn. Tai įmanoma, nors šiose nuotraukose fasadai matomi tik labai stačiais kampais arba tik vaizdo kraštuose.

Visiškai integruota į BricsCAD, visos CAD braižymo funkcijos gali būti tiekiamos su matavimais.

Visos CAD programos braižymo komandos tampa „matavimo komandomis“. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, kiekviena piešimo komanda, pvz., „Line“, nubrėžiama tiesiogiai su koordinatėmis iš vaizdo matavimų.

Dabartinėse BricsCAD versijose, ELCOVISION 10 sugeneruoti taškų debesys iš vaizdų taip pat gali būti importuojami į brėžinį keliais pelės paspaudimais ir ten toliau apdorojami.

Veikia be interneto ryšio

ELCOVISION 10 nereikia jokio tinklo ar interneto prieigos, visas apdorojimas atliekamas vietiniame kompiuteryje. Dėl to jis tinkamas apdoroti ypatingos svarbos infrastruktūros objektų ar nusikaltimų vietas ir pan., kurios neturėtų tapti žinomos visuomenei.

Iki 30° konvergencijos kampas (fotografavimo kampas) tarp dviejų kadrų

Tai suteiks jums daug daugiau rezervo, jei nuotraukos darytos nepakankamai gerai: Automatinė vaizdo orientacija veikia net tais atvejais, kai anksčiau buvo galima orientuotis tik rankiniu būdu. Jei turite dar didesnius konvergencijos kampus tarp 2 vaizdų arba turite itin prastą vaizdo kokybę, nuotraukas galite orientuoti ir rankiniu būdu į nuotraukų bloką, čia be problemų galimi konvergencijos kampai tarp 2 vaizdų iki 170°.

Kontaktai susisiekimui dėl pasiūlymo

“In axis”, UAB

Vilkpėdės 22, 03151, Vilnius, Lietuva

info@in-axis.com

+370 65226522

Visi in-axis.lt puslapyje paminėti registruoti prekių þenklai, firminiai þenklai, produktų, projektų bei kompanijų pavadinimai yra naudojami tik identifikavimui ir yra jų savininkų nuosavybė.